Du har ikke lagt til noen produkter i din forespørsel Steng varsel

Kontakt

Norfax AS
Gunnar Randers Vei 24, 2007 Kjeller
tlf. +47 6680 0060
post@norfax.no

Kontaktpersoner:

Per K. Fretheim-Tveten
Daglig leder 
+ 47 40 14 14 12
per@norfax.no

Linn Fretheim-Tveten
Koordinator
+47 90 82 58 10
linn@norfax.no

Anne Smeby Tveten
Salg / logistikk
+47 92 45 58 71
anne@norfax.no

Eline Smeby Tveten
Design -og markedsføring
+47 93 86 57 98
eline@norfax.no

Ketil Mørk Tveten
Styreleder / produktutvikling 
+47 93 09 94 72
ketil@norfax.no

Susanne Thowsen
Salgskonsulent 
+47 46 46 07 29
susanne@norfax.no

Jorund Nordli
Økonomi
+47 21 39 74 18
jorund@norfax.no

Sigurd Brynildsen
Salgskonsulent
+47 93 40 11 11
sigurd@norfax.no

 

Vis større kart

Ta kontakt med oss

Produktet er lagt til i din forespørsel